Teren Str Rasaritului Cornetu acte la zi

27.000 €
45.76 € / mp

Cornetu, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
590 mp

Descriere teren

Ancuta 076noua 17doi 17doi Va oferim spre vanzare teren situat in Cornetu,suprafata de 590mp cu o deschidere de 17ml,strada Rasaritului ( servitute 8ml ) Utilitati in fata terenului.Comision standard.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 15 Aprilie 2026 ID anunț: 1328471
Suprafață teren: 590 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala generala Cornetu
Învățământ aprox. 1853 m
Recreere
parks
Pădurea Cornetu
Recreere aprox. 1821 m

Proprietăți similare

Teren de 590 mp, în Cornetu
25.500 €
Județul Ilfov, Cornetu
590 mp teren
Teren intravilan de 400 mp, în Săftica
29.200 €
Județul Ilfov, Săftica
400 mp teren
Construcții
Teren intravilan în Cornetu
25.000 €
Județul Ilfov, Cornetu
Construcții
Teren de 500 mp, în Central
29.000 €
Județul Ilfov, Măgurele
500 mp teren
Teren în Cornetu
25.999 €
Județul Ilfov, Cornetu
Teren de 500 mp, în Ciorogârla
27.000 €
Județul Ilfov, Ciorogârla
500 mp teren
Teren de 300 mp, în Berceni
25.000 €
Județul Ilfov, Berceni
300 mp teren
Teren de 355 mp, în Berceni
27.000 €
Județul Ilfov, Berceni
355 mp teren
Teren de 508 mp, în Vidra
27.940 €
Județul Ilfov, Vidra
508 mp teren