Oportunitate ! Teren intravilan, 606 mp,front 20 m, PUZ in S

78.000 €
128.71 € / mp

Sopor, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
606 mp

Descriere teren

Blitz va propune pentru vanzare teren intravilan cu CF, situat in Sopor, zona Poderei, in suprafata de 532 mp, cu utilitatile trase langa parcela (apa si curent). Terenul este inclus in PUZ-ul propus de Primaria Cluj-Napoca, care este in curs. Terenul are un front de 20,5 ml si cota parte de 74mp din drumul de acces, cu CF separat. Zona este foarte linistita, doar cateva case in vecinatate, iar accesul spre Cluj este foarte facil. Cod oferta / ID BLITZ: P4078 Id intern: P4078
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 600476
Suprafață teren: 606 mp
Front stradal: 20 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Voievodul Menumorut Est
Mijloace transport aprox. 1489 m
transport
Voievodul Gelu Est
Mijloace transport aprox. 1501 m
transport
Voievodul Menumorut Vest
Mijloace transport aprox. 1502 m
transport
Voievodul Gelu Vest
Mijloace transport aprox. 1541 m
Școală
education
Scoala de Soferi Alfa
Învățământ aprox. 1992 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1606 m
parks
Terenuri volei de plaja
Recreere aprox. 1730 m
restaurants
Alimentatie publica
Restaurante aprox. 1892 m
shopping
Selgros
Supermarket/Mall aprox. 1966 m

Proprietăți similare

Teren de 1072 mp, în Sopor
80.000 €
Cluj-Napoca, Sopor
1.072 mp teren
Teren de 1438 mp, în Iris
79.090 €
Cluj-Napoca, Iris
1.438 mp teren
Teren de 1142 mp, în Central
72.000 €
Cluj-Napoca, Central
1.142 mp teren