Vanzare teren intravilan 1540 mp in Faget - zona Sf Ion

138.000 €
89.61 € / mp

Făget, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
1.540 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Clasic Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 1540 mp. Dispune de front generos la strada principala, iar utilitatile sunt la aproximativ 300-400 m langa teren. In viitor exista proiect de modernizare a strazii principale, iar utilitatile vor ajunge la teren. Id intern: CC38112552 n n n nBONUS se ofera proiect casa individuala pe structura usoara! n n n nPret 138.000 euro n n
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1318499
Suprafață teren: 1.540 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 30 m

Edgar Quinet Vest
Mijloace transport aprox. 1788 m
transport
19
Mijloace transport aprox. 1815 m
Recreere
parks
Valea Ploşcoş/Pleşca (cunoscuta si ca zona "Sf. Ion") (en)
Recreere aprox. 335 m
restaurants
Restaurant Faget Izvor
Restaurante aprox. 1031 m
parks
Faget Picnic Area
Recreere aprox. 1155 m
restaurants
Restaurant-terasa Roata
Restaurante aprox. 1514 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 3000 mp, în Făget
150.000 €
Cluj-Napoca, Făget
3.000 mp teren
Pădure
Teren de 3000 mp, în Făget
150.000 €
Cluj-Napoca, Făget
3.000 mp teren
Teren de 2841 mp, în Făget
145.000 €
Cluj-Napoca, Făget
2.841 mp teren
Teren de 240 mp, în Dâmbul Rotund
144.000 €
Cluj-Napoca, Dâmbul Rotund
240 mp teren
Teren de 1033 mp, în Europa
144.620 €
Cluj-Napoca, Europa
1.033 mp teren
Teren de 382 mp, în Andrei Mureșanu
150.000 €
Cluj-Napoca, Andrei Mureșanu
382 mp teren
Teren de 616 mp, în Iris
145.000 €
Cluj-Napoca, Iris
616 mp teren
Teren de 1000 mp, în Făget
148.000 €
Cluj-Napoca, Făget
1.000 mp teren
Teren de 570 mp, în Mănăștur
150.000 €
Cluj-Napoca, Mănăștur
570 mp teren