Teren de vanzare !!!

40.000 €
54.20 € / mp

Central, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
738 mp

Descriere teren

Vand 4 parcele de teren in valea fanatelor Cluj Napoca , terenu ii extravilan prima parcela ii la drumu principal restu cu drum de servitute
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 10 Martie 2026 ID anunț: 1360485
Suprafață teren: 738 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Anton Pann
Mijloace transport aprox. 184 m
transport
Paris
Mijloace transport aprox. 204 m
transport
Statia Paris, Linia 23,41,50,52, 1
Mijloace transport aprox. 249 m
transport
Barbu Patriciu
Mijloace transport aprox. 270 m
Școală
education
Liceul de Muzica Sigismund Toduta
Învățământ aprox. 195 m
education
Grăd.Bambi
Învățământ aprox. 215 m
education
Şcoala Specială Centrul de Resurse şi Documentare Privind Educaţia Incluzivă/Integrată
Învățământ aprox. 309 m
education
Grăd.Căsuţa poveştilor1
Învățământ aprox. 400 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 152 m
restaurants
Greek specialities (en)
Restaurante aprox. 180 m
shopping
Oncos
Supermarket/Mall aprox. 783 m
shopping
Unicarm
Supermarket/Mall aprox. 799 m

Proprietăți similare

Teren de 500 mp, în Central
39.900 €
Cluj-Napoca, Central
500 mp teren
Teren în Central
42.000 €
Cluj-Napoca, Central
Teren de 1126 mp, în Dâmbul Rotund
42.000 €
Cluj-Napoca, Dâmbul Rotund
1.126 mp teren
Teren de 1100 mp, în Mărăști
40.000 €
Cluj-Napoca, Mărăști
1.100 mp teren
Teren de 1126 mp, în Central
42.000 €
Cluj-Napoca, Central
1.126 mp teren
Teren de 400 mp, în Exterior Vest
40.000 €
Cluj-Napoca, Exterior Vest