Teren de vanzare suprafata de 5100 mp zona : Chinteni

197.000 €
38.63 € / mp

Central, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
5.100 mp

Descriere teren

Va propunem spre vanzare un teren intravilan urbanizat, pregatit pentru a deveni locul perfect al viitoarei tale locuinte sau investitii. Beneficiaza de acces direct la toate utilitatile apa, gaz, electricitate si canalizare oferindu-ti confort si siguranta inca din primul moment. Amplasat intr-o zona accesibila si bine dezvoltata, acest teren imbina avantajele infrastructurii moderne cu potentialul unei constructii realizate exact asa cum iti doresti.Pret : 197.000 euro P151982
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1363156
Suprafață teren: 5.100 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Cluj Due Vest
Mijloace transport aprox. 561 m
transport
Cluj Due Est
Mijloace transport aprox. 562 m
transport
Catun Est
Mijloace transport aprox. 1115 m
transport
Catun Vest
Mijloace transport aprox. 1122 m

Proprietăți similare

Teren de 1341 mp, în Central
201.150 €
Cluj-Napoca, Central
1.341 mp teren
Teren de 1650 mp, în Central
198.000 €
Cluj-Napoca, Central
1.650 mp teren
Teren de 430 mp, în Central
200.000 €
Cluj-Napoca, Central
430 mp teren
Teren de 15718 mp, în Central
199.680 €
Cluj-Napoca, Central
15.718 mp teren
Teren de 1156 mp, în Central
200.000 €
Cluj-Napoca, Central
1.156 mp teren
Teren de 1150 mp, în Central
200.000 €
Cluj-Napoca, Central
1.150 mp teren
Teren de 9814 mp, în Central
200.000 €
Cluj-Napoca, Central
9.814 mp teren
Teren de 1450 mp, în Central