Teren 480 mp racordat la re?eaua de apa ?i energie electrica

31.000 €
64.58 € / mp

Central, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
480 mp

Descriere teren

Agentia imobiliara Astra Imobiliare vinde un teren extravilan in suprafata de 480 mp situat pe strada LombuluiTerenul are o forma regulata ,un front la strada de 17,69 ml si o adancime de 30 ml si este racordat( cu contor individual) la reteaua de apa si electricitate.Datorita amplasarii(la 6 km de centrul orasului),al pozitionarii in raport cu punctele cardinale( expunere sudica,(teren insorit tot timpul zilei),al cailor de acces( drumuri asfaltate) si al faptului ca este bransat la energie electrica si apa potabila face din aceasta proprietate o excelenta oportunitate de investitie.Pentru mai multe informatii va stau la dispozitie
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 18 Aprilie 2026 ID anunț: 1327169
Suprafață teren: 480 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Tudor Vladimirescu Nord
Mijloace transport aprox. 667 m
transport
Statia T.Vladimirescu, Linia 31
Mijloace transport aprox. 681 m
transport
Tudor Vladimirescu Sud
Mijloace transport aprox. 703 m
transport
Statia T.Vladimirescu 2, Linia 31
Mijloace transport aprox. 730 m
Școală
education
Gradinita Neghinita
Învățământ aprox. 584 m
education
Grăd.Neghiniţăstr. 2
Învățământ aprox. 972 m
education
Grăd.Neghiniţăstr. 1
Învățământ aprox. 1150 m
education
Şcoala de Agenţi de Poliţie "Septimiu Mureşan" Cluj Napoca
Învățământ aprox. 1240 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 643 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 721 m