Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
10 ore în urmă
- Proprietar
- Comision 0%
Teren extravilan, in cota actuala de 4300/5400, Bon?ida
16.801 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
3.91 €
/ mp
Central, Cluj-Napoca
Descriere teren
Sesizează o problemă
S.C. NEPSIS BETON SRL prin lichidator judiciar C.I.I. Gherman Cristian Vasile vinde la licitatie publica urmatoarele bunuri imobile: 1. Teren extravilan, in cota actuala de 4300/5400, inscris in CF 53732 Bontida, la pretul de pornire la licitatie de 87.543 lei + TVA.Licitatiile se vor desfasura astfel: 08.06.2026, 15.06.2026, 22.06.2026, 29.06.2026 (ora 14:00).Persoanele interesate pot comunica dosarele de participare la licitatie la sediul lichidatorului judiciar din Cluj-Napoca, Bd. 21 Decembrie 1989, nr. 57, parter, ap. 6, jud. Cluj prin intermediul serviciului postal, sau prin e-mail la adresa cii.cristiangherman@gmail. com, cu cel putin 24 de ore (lucratoare) inaintea inceperii licitatiei pentru care se doreste inscrierea, respectiv pana cel tarziu in ziua de vineri dinaintea licitatiei la ora 12:00 Pentru informatii suplimentare va puteti adresa lichidatorului judiciar la nr. de tel.
(L-V 09:00-16:00) sau la adresa de e-mail de mai sus.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 18 Mai 2026
ID anunț: 1619589
Suprafață teren:
4.300 mp