2 săptămâni în urmă
1
- Agenție
Teren intravilan, 4300 mp, 21ml front, utilitati in zona, Ju
130.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
30.23 €
/ mp
Central, Cluj-Napoca
Descriere teren
Sesizează o problemă
Blitz ofera spre vanzare teren intravilan, 4300 mp, 21 ml front in Jucu de Mijloc. Utilitatile sunt in zona terenului. Cod oferta / ID BLITZ: P4043 Id intern: P4043
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1650195
Suprafață teren:
4.300 mp
Front stradal:
2 m