TEREN INTRAVILAN, 950 MP, CIUGUD,TOATE UTILITATILE

114.000 €
120 € / mp

Ciugud, Judeţul Alba

Suprafață teren:
950 mp

Descriere teren

Blitz va propune spre vanzare 9 parcele de teren intravilan, situate in comuna Ciugud, cu suprafe?e cuprinse intre 600 ?i 950 mp, ideale pentru investi?ii sau construc?ia de case. Aceste loturi sunt amplasate intr-o zona lini?tita ?i in plina dezvoltare, oferind acces facil la utilita?i ?i infrastructura, ceea ce le face o alegere excelenta pentru dezvoltatori imobiliari sau pentru cei care i?i doresc sa construiasca locuin?e intr-un cadru relaxant, aproape de ora?. Parcelele sunt potrivite atat pentru construc?ia de case individuale, cat ?i pentru proiecte reziden?iale mai mari, oferind flexibilitate in func?ie de planurile ?i viziunea fiecarui investitor. Cu o amplasare favorabila ?i toate facilita?ile necesare in apropiere, aceste terenuri din Ciugud reprezinta o oportunitate de investi?ie sigura ?i profitabila. Va asteptam la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P132126 Id intern: P132126
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1648993
Suprafață teren: 950 mp
Front stradal: 17 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 1174 mp, în Cetate
110.000 €
Alba Iulia, Cetate
1.174 mp teren
Construcții
Teren de 2688 mp, în Bărăbanț
115.000 €
Județul Alba, Bărăbanț
2.688 mp teren
Teren de 2688 mp, în Bărăbanț
115.000 €
Alba Iulia, Bărăbanț
2.688 mp teren
Teren de 13900 mp, în Partoș
110.000 €
Alba Iulia, Partoș
13.900 mp teren
Teren de 42600 mp, în Central