Teren intravilan de 500 mp in Calea Cisnadiei, Sibiu

45.000 €
86.54 € / mp

Cisnădie, Judeţul Sibiu

Suprafață teren:
520 mp

Descriere teren

Visezi la o casa noua sau la un duplex modern intr-o zona in plina dezvoltare? Oglan Imobiliare iti prezinta o parcela de 500 mp, situata in Calea Cisnadiei, aproape de Aerodromul Magura, perfecta pentru a-ti transforma visul in realitate.Detalii cheie: Suprafata: 500 mp Deschidere: 19 mp Regim de constructie: PUZ in lucru (posibilitate de construire duplex sau casa individuala) Localizare: Calea Cisnadiei, Sibiu (reper: ferma Sevis)Avantaje: Accesibilitate: Zona cu acces rapid catre oras si principalele puncte de interes. Utilitati: In dezvoltare, cu posibilitatea de conectare la retelele existente in zona. Potential: Ideal pentru construirea unei locuinte personalizate sau a unui duplex modern.Pret: 45.000 euro
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1626677
Suprafață teren: 520 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Dumbrava 1
Mijloace transport aprox. 1610 m
transport
Dumbrava 2
Mijloace transport aprox. 1619 m
transport
Cimitirul Eroilor 1
Mijloace transport aprox. 1835 m
transport
Cimitirul Eroilor 2
Mijloace transport aprox. 1850 m
Recreere
parks
Georgescu Parc
Recreere aprox. 1170 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1522 m
restaurants
Varsailles
Restaurante aprox. 1589 m
parks
Spatiu de joaca pentru copii
Recreere aprox. 1885 m

Proprietăți similare

Teren de 565 mp, în Central
43.000 €
Județul Sibiu, Cisnădie
565 mp teren
Teren de 600 mp, în Central
48.500 €
Sibiu, Central