Teren intravilan, 8600 mp, cu doua fronturi stradale, Chinte

560.000 €
65.12 € / mp

Chinteni, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
8.600 mp

Descriere teren

Blitz ofera spre vanzare teren intravilan situat in satul Chinteni in zona rezidentiala conform PUG, cu o suprafata de 8600 mp si doua fronturi stradale de 155 ml, respectiv 55 ml. Daca se doreste, se poate achizitiona suprafata mai mica, insa la pretul de 95 euro/mp. Accesul se face pe un drum public asfaltat. Utilitati complete la frontul terenului. Se poate parcela, la cerere. In functie de suprafata de teren achizitionata se negociaza pretul. Terenul se poate imparti in doua parcele egale cu drum de servitute de 8m, sau in parcele individuale, in functie de nevoia cumparatorului. Contactati-ne astazi pentru a programa o vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P4140 Id intern: P4140
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1647047
Suprafață teren: 8.600 mp
Front stradal: 155 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
M-Xamus V
Mijloace transport aprox. 485 m
transport
M-Xamus
Mijloace transport aprox. 485 m
transport
M-Xamus E
Mijloace transport aprox. 491 m
transport
M-Chinteni
Mijloace transport aprox. 502 m

Proprietăți similare

Teren de 10000 mp, în Chinteni
520.000 €
Județul Cluj, Chinteni
10.000 mp teren
Teren de 4000 mp, în Chinteni
600.000 €
Județul Cluj, Chinteni
4.000 mp teren
Teren de 8700 mp, în Chinteni
612.000 €
Județul Cluj, Chinteni
8.700 mp teren
Teren de 4086 mp, în Chinteni
531.180 €
Județul Cluj, Chinteni
4.086 mp teren