Teren de 10940 mp, în Ceatalchioi

25.000 €
2.29 € / mp

Ceatalchioi, Judeţul Tulcea

Suprafață teren:
10.940 mp

Descriere teren

Teren intravilan situat in com.Ceatalchioi jud Tulcea,in suprafata de 10940mp.deschidere la strada principala a comuunei(asfaltata) cat si la o alta strada teren se afla o constructie locuibila,baie,energie ergie electrica,apa curenta de la reteaua comunala si put de mare adancime,anexe gospodaresti. ID anun? : 1675881924
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1663358
Suprafață teren: 10.940 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1595 mp, în Agighiol
24.900 €
Județul Tulcea, Agighiol
1.595 mp teren
Teren de 1150 mp, în Văcăreni
27.500 €
Județul Tulcea, Văcăreni
1.150 mp teren
Teren de 3000 mp, în Central
24.000 €
Tulcea, Central
3.000 mp teren
Teren de 1978 mp, în Nicolae Bălcescu
24.000 €
Județul Tulcea, Nicolae Bălcescu
1.978 mp teren
Teren de 600 mp, în Mineri
25.900 €
Județul Tulcea, Mineri
600 mp teren
Teren de 1150 mp, în Văcăreni
27.500 €
Județul Tulcea, Văcăreni
1.150 mp teren
Teren de 10953 mp, în Ceatalchioi
25.000 €
Județul Tulcea, Ceatalchioi
10.953 mp teren
Teren de 2300 mp, în Lăstuni
25.000 €
Județul Tulcea, Lăstuni
2.300 mp teren
Teren în Central
25.000 €
Tulcea, Central