Se vinde LOT 1 cu suprafata de 1294 mp

129.400 €
100 € / mp

Castelu, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
1.294 mp

Descriere teren

Vand LOT 1 in suprafata de 1294 mp in Comuna Castelu str. 1 MAI nr. 19, Jud. Constanta. Teren intravilan cu Numar Cadastral 107715 Pret 100 euro mp negociabil ID anun? : 1775215701
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 03 Aprilie 2026 ID anunț: 1409797
Suprafață teren: 1.294 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1744 mp, în Valu lui Traian
120.336 €
Județul Constanța, Valu lui Traian
1.744 mp teren
Teren de 14000 mp, în Central
140.000 €
Județul Constanța, Năvodari
14.000 mp teren
Teren de 14000 mp, în Central
140.000 €
Județul Constanța, Năvodari
14.000 mp teren
Teren de 1050 mp, în Central
135.000 €
Județul Constanța, Costinești
1.050 mp teren
Teren de 1196 mp, în Agigea
119.600 €
Județul Constanța, Agigea
1.196 mp teren
Teren în Palazu Mare
127.500 €
Județul Constanța, Palazu Mare
Teren de 630 mp, în Palazu Mare
130.000 €
Constanța, Palazu Mare
630 mp teren
Teren de 500 mp, în Palazu Mare
135.000 €
Județul Constanța, Palazu Mare
500 mp teren
Teren intravilan de 218 mp, în Inel II
130.000 €
Constanța, Inel II
218 mp teren
Pășune