Teren de 6500 mp, în Carcaliu

5.000 €
0.77 € / mp

Carcaliu, Judeţul Tulcea

Suprafață teren:
6.500 mp

Descriere teren

Teren agricol extravilan6500m2 tarlaua44 parcela264 ID anun? : 1773335859
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1654450
Suprafață teren: 6.500 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 70000 mp, în Nufăru
5.500 €
Județul Tulcea, Nufăru
70.000 mp teren
Teren de 10000 mp, în Mineri
4.746 €
Județul Tulcea, Mineri
10.000 mp teren
Teren de 2000 mp, în Ilganii de Jos
5.500 €
Județul Tulcea, Ilganii de Jos
2.000 mp teren