TEREN INTRAVILAN DE VANZARE 545 MP \ CARANSEBE? \ZONA RACOVI?EI

32.000 €
58.72 € / mp

Caransebeş, Judeţul Caraş Severin

Suprafață teren:
545 mp

Descriere teren

Dana Imobiliare,va pune la dispozi?ie, un teren Intravilan Construibil, cu PUZ, de vanzare, in Caransebe?-zona Racovi?ei, Jud. Cara?-Severin,avand o suprafa?a de 545 mp. Terenul este ingradit cu placi din beton alb,de foarte buna calitate! -Terenul are drum de acces privat de 700 mp! -Accesul la teren se poate face de pe doua strazi! Terenul are toata documenta?ia cadrastala+PUZ! -Toate utilita?ile (Curent,Gaz,Apa ?i Canalizare) sunt in apropierea terenului! -Pre?il de listare este NEGOCIABIL! Pentru mai multe informa?i sau viyionare,ne pute?i contacta la numarul de telefon\WhatsApp! ID anun? : 1771849147
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 10 Martie 2026 ID anunț: 616890
Suprafață teren: 545 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 47000 mp, în Sichevița
30.000 €
Județul Caraș Severin, Sichevița
47.000 mp teren
Teren de 520 mp, în Central
29.500 €
Județul Caraș Severin, Caransebeș
520 mp teren
Teren de 600 mp, în Central
31.800 €
Județul Caraș Severin, Caransebeș
600 mp teren
Teren extravilan de 47000 mp, în Sichevița
30.000 €
Județul Caraș Severin, Sichevița
47.000 mp teren
Pădure
Teren de 1000 mp, în Triaj
30.000 €
Reșița, Triaj
1.000 mp teren
Teren de 2100 mp, în Pojejena
32.000 €
Județul Caraș Severin, Pojejena
2.100 mp teren
Teren de 10800 mp, în Central
30.900 €
Județul Caraș Severin, Anina
10.800 mp teren
Teren de 778 mp, în Central
31.000 €
Reșița, Central