Teren intravilan Caracal

55.000 €
15.28 € / mp

Caracal, Judeţul Olt

Suprafață teren:
3.600 mp

Descriere teren

Str. Decebal Nr. 182 3600 m2 Conducta de apa ?i canalizare trece de-a lungul terenului Conducta de gaz este pana in strada Decebal Posibilitate de parcelare Drum pe partea de nord, sud ?i est Pentru mai multe detalii pute?i sa ma contacta?i ID anun? : 1769862377
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1662597
Suprafață teren: 3.600 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 473 mp, în Central
59.900 €
Slatina, Central
473 mp teren
Teren de 25600 mp, în Piatra
56.300 €
Județul Olt, Piatra
25.600 mp teren
Teren de 1879 mp, în Salcia
58.249 €
Județul Olt, Salcia
1.879 mp teren
Teren de 1000 mp, în Deveselu
50.000 €
Județul Olt, Deveselu
1.000 mp teren
Teren de 1000 mp, în Central
60.000 €
Județul Olt, Caracal
1.000 mp teren
Teren de 800 mp, în Central
53.600 €
Județul Olt, Caracal
800 mp teren
Teren de 4150 mp, în Icoana
49.800 €
Județul Olt, Icoana
4.150 mp teren
Teren de 1000 mp, în Exterior Vest
55.000 €
Slatina, Exterior Vest
1.000 mp teren
Teren de 2500 mp, în Central
50.000 €
,
2.500 mp teren