Teren cu casa demolabila, Racoviteni, Buzau

14.000 €
5.62 € / mp

Central, Buzău

Suprafață teren:
2.493 mp

Descriere teren

Vand teren intravilan compus din 2 parcele in suprafata de 1965 m.p.,( curte cu casa batraneasca nelocuibila) respectiv 528 m.p.,( liber) situate in localitatea Racoviteni, jud. Buzau. Terenul este racordat la electricitate, iar apa curenta este trasa pana la locatie. Pret 14.000 euro negociabil!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 03 Aprilie 2026 ID anunț: 1405669
Suprafață teren: 2.493 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Hasdeu
Mijloace transport aprox. 460 m
transport
Bulevardul Unirii
Mijloace transport aprox. 482 m
transport
Statia RAM Transbuz
Mijloace transport aprox. 570 m
transport
Gara Buzau
Mijloace transport aprox. 578 m
Școală
education
Colegiul Agricol Doctor Constantin Angelescu
Învățământ aprox. 226 m
education
Colegiul Agricol Doctor Constantin Angelescu
Învățământ aprox. 257 m
education
Colegiul Agricol Doctor Constantin Angelescu
Învățământ aprox. 261 m
education
Scoala Generala nr. 8
Învățământ aprox. 301 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 270 m
restaurants
Rustic Bar
Restaurante aprox. 289 m
shopping
Universal Le Big Piata
Supermarket/Mall aprox. 420 m
shopping
Bian Market (caragiale)
Supermarket/Mall aprox. 481 m

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Central
13.500 €
Buzău, Central
1.000 mp teren
Teren de 1500 mp, în Moisica
15.000 €
Județul Buzău, Moisica
1.500 mp teren
Teren de 17660 mp, în Merei
13.245 €
Județul Buzău, Merei
17.660 mp teren
Teren de 510 mp, în Valea Râmnicului