Teren intravilan Buru | ideal agrement, activita?i outdoor

14.000 €
19.94 € / mp

Buru, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
702 mp

Descriere teren

Parcela frumoasa, asezata intr-o pozitie cu panorama si acces facil.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 484713
Suprafață teren: 702 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren extravilan de 2900 mp, în Popești
15.080 €
Județul Cluj, Popești
2.900 mp teren
Fâneață
Teren de 300 mp, în Apahida
13.000 €
Județul Cluj, Apahida
300 mp teren
Teren de 1000 mp, în Măhal
15.000 €
Județul Cluj, Măhal
1.000 mp teren
Teren de 900 mp, în Gilău
14.400 €
Județul Cluj, Gilău
900 mp teren
Teren de 1000 mp, în Iris
13.000 €
Cluj-Napoca, Iris
1.000 mp teren
Teren de 4630 mp, în Becaș
15.000 €
Cluj-Napoca, Becaș
4.630 mp teren
Teren de 2500 mp, în Căianu
15.000 €
Județul Cluj, Căianu
2.500 mp teren
Teren de 344 mp, în Gilău
13.500 €
Județul Cluj, Gilău
344 mp teren
Teren de 900 mp, în Dealu Botii
13.500 €
Județul Cluj, Dealu Botii
900 mp teren