2 săptămâni în urmă
1
- Agenție
- Comision 0%
Padure de vanzare Budeasa Sudeaua
16.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
3.56 €
/ mp
Budeasa, Judeţul Argeş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Descoperi?i un col? de rai in inima naturii, unde padurea se intalne?te cu lini?tea ?i priveli?tea spectaculoasa! Situata in zona Sudeaua - Budeasa, ofera o oportunitate rara de a de?ine un teren de vis, perfect pentru escapadele in natura. Imagina?i-va cum va trezi?i in fiecare diminea?a in mijlocul padurii, inconjura?i de verdea?a ?i aer curat, cu rasarituri care va taie respira?ia. Aceasta zona lini?tita este perfecta pentru iubitorii de natura, drume?ii sau pur ?i simplu pentru cei care doresc sa se deconecteze de agita?ia cotidiana. Fie ca sunte?i in cautarea unui refugiu de weekend sau a unei investi?ii pe termen lung, aceasta padure reprezinta o alegere excelenta. Id intern: EXP1071
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1650194
Suprafață teren:
4.500 mp
Front stradal:
35 m
Istoric preț
Puncte de interes
Proprietăți similare