4 luni în urmă
3
- Agenție
Teren extravilan Iablanita, Caras Severin - 3075967
2.129 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1.57 €
/ mp
Brebu, Judeţul Caraş Severin
Descriere teren
Sesizează o problemă
Acest imobil se valorifica in cadrul unei licitatii publice. Proprietate constituita din teren extravilan arabil in suprafata de 1360 mp situat in Iablonita, Jud. Caras Severin. Accesul la proprietate se face pe un drum de exploatare pietruit, relieful este plan iar forma regulata. Pentru mai multe informatii, Kredyt Inkaso va sta la dispozitie la numarul de telefon
.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Februarie 2026
ID anunț: 1544905
Suprafață teren:
1.360 mp
Istoric preț
Puncte de interes
Recreere
La Rascruce
Restaurante
aprox.
441
m
Sus in sat
Restaurante
aprox.
893