Teren de 1665 mp, în Bratova

37.000 €
22.22 € / mp

Bratova, Judeţul Caraş Severin

Suprafață teren:
1.665 mp

Descriere teren

Vand teren in suprafata totala de 1665 mp , intravilan 891 mp si extravilan 774 mp . Terenul este langa drumul national , posibilitate curent electric . Pret 37000 negociabil .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1642512
Suprafață teren: 1.665 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 738 mp, în Poiana
40.590 €
Județul Caraș Severin, Poiana
738 mp teren
Teren de 681 mp, în Nord
36.000 €
Județul Caraș Severin, Caransebeș
681 mp teren
Teren de 7838 mp, în Zăvoi
39.500 €
Județul Caraș Severin, Zăvoi
7.838 mp teren
Teren de 1000 mp, în Berzasca
37.000 €
Județul Caraș Severin, Berzasca
1.000 mp teren
Teren de 5265 mp, în Central
35.000 €
Reșița, Central
5.265 mp teren
Teren de 17265 mp, în Marginea
35.000 €
Reșița, Marginea
17.265 mp teren
Teren de 1861 mp, în Central
38.000 €
Județul Caraș Severin, Caransebeș
1.861 mp teren
Teren de 267 mp, în Stăvila
35.000 €
Reșița, Stăvila
267 mp teren
Teren de 2900 mp, în Pojejena
37.500 €
Județul Caraș Severin, Pojejena
2.900 mp teren