Teren intravilan de vanzare, 1079 mp, zona Stupini

102.505 €
95 € / mp

Stupini, Braşov

Suprafață teren:
1.079 mp

Descriere teren

BLITZ propune spre vanzare un teren intravilan cu suprafata de 1079 mp, situat intr-o zona ideala pentru constructie rezidentiala. ???? Caracteristici: Certificat de urbanism disponibil Regim de inaltime: P+1+M POT: 40% | CUT: 0.7 Zona linistita, ideala pentru constructie de locuinte Cod oferta / ID BLITZ: P142735 Id intern: P142735
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 371249
Suprafață teren: 1.079 mp
Front stradal: 28 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "sanitas", linia 1,4,34,37,2,31,17,36,6,52,50,50barat,16,51
Mijloace transport aprox. 84 m
transport
Sanitas
Mijloace transport aprox. 87 m
transport
Statia "Iuliu Maniu", linia 12,22
Mijloace transport aprox. 135 m
transport
Statia "Spitalul Marzescu", linia 12,22
Mijloace transport aprox. 265 m
Școală
education
Scoala generala nr.5
Învățământ aprox. 14 m
education
Scoala Generala Nr. 5
Învățământ aprox. 16 m
education
Gradinita cu program prelungit Nr. 8
Învățământ aprox. 129 m
education
Facultatea de Matematica si Informatica. Corp "P"
Învățământ aprox. 140 m
Recreere
restaurants
Pizzeria della Nonna
Restaurante aprox. 37 m
parks
Parc
Recreere aprox. 145 m
shopping
API Biomania
Supermarket/Mall aprox. 210 m
shopping
Carrefour Market
Supermarket/Mall aprox. 513 m

Proprietăți similare

Teren de 1693 mp, în Stupini
110.000 €
Brașov, Stupini
1.693 mp teren
Teren intravilan de 900 mp, în Stupini