Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Azi
- Proprietar
- Comision 0%
Vand teren agricol 1,13 ha com Unirea jud Braila
8.010 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
0.71 €
/ mp
Exterior Vest, Brăila
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren agricol 1,13 ha com Unirea, jud Braila, irigabil, negociabil ID anun?: 1777379527
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1654448
Suprafață teren:
11.300 mp