Teren Zona Minerva 756 mp

34.500 €
45.63 € / mp

Central, Brăila

Suprafață teren:
756 mp

Descriere teren

Agentia Imobiliara Expert va ofera oportunitatea de a achizitiona un teren intravilan,in Cartier Minerva.Terenul este pe strada Niculitel avand o suprafata de 756 mp,dispus astfel :cu deschidere de 15,13 ml,pe o lungime de 50,08 m.Pretul 34 500 euro.Anunt postat de agentia imobiliara EXPERT ,Pentru detalii la telefon sau la sediul nostru din :Braila Bd. Dorobantilor, nr.35, Bl.B3, parter, aproape de intersectia cu strada ScolilorComision cumparator 0,02 din pretul de vanzare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 18 Martie 2026 ID anunț: 1542624
Suprafață teren: 756 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Liceul Agricol GH. K. Constantinescu
Învățământ aprox. 548 m
Recreere
shopping
Selgros
Supermarket/Mall aprox. 646 m

Proprietăți similare

Teren de 480 mp, în Exterior Vest
32.000 €
Brăila, Exterior Vest
480 mp teren
Teren extravilan de 1866 mp, în Centură
37.320 €
Brăila, Centură
1.866 mp teren
Teren de 2566 mp, în Central
34.000 €
Brăila, Central
2.566 mp teren
Teren de 2566 mp, în Central
33.000 €
Brăila, Central
2.566 mp teren
Teren de 320 mp, în Central
35.000 €
Brăila, Central
320 mp teren
Teren intravilan de 300 mp, în Chercea
37.000 €
Brăila, Chercea
300 mp teren
Teren intravilan de 260 mp, în Calarași 4
33.000 €
Brăila, Calarași 4
260 mp teren
Teren de 870 mp, în Central
34.800 €
Brăila, Central
870 mp teren
Teren de 208 mp, în Radu Negru
37.000 €
Brăila, Radu Negru