TEREN intrav 1970 m sosea Dig Braila-Galati deschidere 40m EXCELENT COMERT

177.300 €
90 € / mp

Brăiliţa, Brăila

Suprafață teren:
1.970 mp

Descriere teren

Teren constructii intravilan, cu suprafata de 1970 mp si o deschidere stradala de 40 m la sosea principala DN *EXCELENT pentru reprezentanta, orice activitate comerciala *posibilitati apa +posibilitati gaze +posibilitat canalizare +posibilitati curent electric *Cadastru * 90E mp Pret negocibil Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila CRS831 &03
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 27 Martie 2026 ID anunț: 1269487
Suprafață teren: 1.970 mp
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 40 m

ANL Brailita
Mijloace transport aprox. 1055 m
Școală
education
Scoala Nr. 21 A.S.Puskin
Învățământ aprox. 496 m
education
Scoala Nr.20 George Cosbuc
Învățământ aprox. 628 m
education
Scoala gimnaziala Nr.33 Sf. Andrei
Învățământ aprox. 776 m
education
Scoala Nr. 19 Mihail Kogalniceanu
Învățământ aprox. 1052 m
Recreere
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 609 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 646 m
restaurants
Peste si vin
Restaurante aprox. 997 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1704 m

Proprietăți similare

Teren de 4900 mp, în Chercea
195.000 €
Brăila, Chercea
4.900 mp teren
Teren intravilan de 16000 mp, în Vărsătura
176.000 €
Județul Brăila, Vărsătura
16.000 mp teren
Teren intravilan de 5070 mp, în Chercea
193.000 €
Brăila, Chercea
5.070 mp teren
Teren intravilan de 938 mp, în Central