Teren extravilan de vanzare, 5.800 mp, zona Manole?ti-Boto?

34.500 €
5.95 € / mp

Central, Botoşani

Suprafață teren:
5.800 mp

Descriere teren

BLITZ va propune spre vanzare un teren generos de 5800 mp, situat in localitatea Manolesti, la doar cativa kilometri de municipiul Botosani. Proprietatea este extravilana, ideala pentru investitie pe termen lung, agricultura, livada, ferma sau chiar constructie de locuinta dupa introducerea in intravilan. Terenul are o forma regulata, acces usor din drum pietruit si beneficiaza de zona deschisa, cu vedere frumoasa catre imprejurimi, perfecta pentru cei care isi doresc liniste, spatiu si aer curat. Suprafata totala: 5800 mp Categorie: Extravilan Acces: Drum pietruit Daca esti in cautarea unui teren amplu, cu potential si pozitie excelenta, acesta este alegerea potrivita! Contacteaza BLITZ pentru detalii si vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P154959 Id intern: P154959
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 984998
Suprafață teren: 5.800 mp
Front stradal: 30 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara Priscom
Mijloace transport aprox. 284 m
transport
Autogara Trans-dor
Mijloace transport aprox. 332 m
Școală
education
Kindergarten
Învățământ aprox. 100 m
education
Liceul A.T. Laurian
Învățământ aprox. 401 m
education
Scoala Sfantul Nicolae
Învățământ aprox. 416 m
education
Scoala Nr. 10
Învățământ aprox. 416 m
Recreere
restaurants
Pizzeria Tudan
Restaurante aprox. 194 m
shopping
Bazar TATI
Supermarket/Mall aprox. 202 m
shopping
Ovisim