Teren de vanzare in inima orasului Botosani zona Bucovina

152.000 €
304 € / mp

Central, Botoşani

Suprafață teren:
500 mp

Descriere teren

Blitz ofera spre vanzare un teren intravilan situat intr-una dintre cele mai cautate zone ale orasului Botosani, cartierul Bucovina, cu acces rapid catre punctele centrale. Proprietatea are o suprafata de 500 mp, cu dimensiuni generoase de 20 x 25 si beneficiaza de doua fronturi stradale, aspect ce ofera flexibilitate maxima pentru proiectare si acces.Terenul este ideal pentru constructia unei locuinte individuale sau a unei investitii, avand pozitionare excelenta, intr-o zona urbana dezvoltata, cu infrastructura completa si vecinatati bine conturate.Oportunitate rara de achizitie a unui teren in intravilan, chiar in centrul orasului, intr-o zona cu potential ridicat de dezvoltare.Cod oferta / ID BLITZ: P160992
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 08 Mai 2026 ID anunț: 1543840
Suprafață teren: 500 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara Priscom
Mijloace transport aprox. 1273 m
transport
Autogara Trans-dor
Mijloace transport aprox. 1366 m
Școală
education
Colegiul Economic Octav Onicescu
Învățământ aprox. 530 m
education
Colegiul Economic Octav Onicescu
Învățământ aprox. 541 m
education
Liceul Tehnologic Special Sfantul Stelian
Învățământ aprox. 627 m
education
Liceul cu Program Sportiv
Învățământ aprox. 709 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 576 m
shopping
La Doi Pasi
Supermarket/Mall aprox. 625 m
shopping
OVISIM
Supermarket/Mall aprox. 641 m
restaurants
Cafe Bar Nedeie
Restaurante aprox. 822 m