Ieri
7
- Proprietar
- Comision 0%
Teren intravilan cu PUZ aprobat, potrivit pentru construc?ie
31.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
45.99 €
/ mp
Bod, Judeţul Braşov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Ofer spre vanzare teren cu PUZ aprobat, intravilan cu suprafa?a de 674 mp situat in Bod, ?oseaua Drumul Sanpetrului, Bra?ov. Utilita?ile sunt in apropiere. Lotul 28 si 29 din plan. ID anun? : 1775154245
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1652692
Suprafață teren:
674 mp