Teren Extravilan 15000 mp- parcelat in 3 loturi Bod- 5000 mp

21.500 €
1.43 € / mp

Bod, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
15.000 mp

Descriere teren

Va invitam sa descoperi?i acest teren cu poten?ial vast situat in Bod, la doar 15 km de Bra?ov. Cu o suprafa?a generoasa de 15.000 mp, impar?ita in trei parcele de cate 5.000 mp fiecare cu cf separat , acest teren agricol ofera posibilitatea de a fi transformat in teren intravilan conform preferin?elor cumparatorului. Beneficiind de o expunere insorita ?i o priveli?te incantatoare catre mun?i, accesul este asigurat prin drum de pamant pana la parcele. Exista curent electric disponibil la 150 mp din teren, iar utilita?ile sunt prezente in zona. Terenul se preteaza pentru diverse scopuri, precum construc?ii de case modulare sau pe piloni, activita?i agricole, livada sau cultivarea diverselor plante. Invitam clien?ii la o vizionare pentru a explora toate posibilita?ile oferite de acest teren, iar pre?ul este negociabil pentru a se potrivi cu nevoile ?i planurile dumneavoastra. Pretul afisat este pe o parcela de 5000 mp. Se doreste si schimb cu apt in Brasov cu 2 camere , plus o mica diferenta. Cod oferta / ID BLITZ: P102303 Id intern: P102303
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1648478
Suprafață teren: 15.000 mp
Front stradal: 33 m

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Generala Bod
Învățământ aprox. 209 m
education
Scoala Generala Bod
Învățământ aprox. 528 m
education
Scoala
Învățământ aprox. 536 m
Recreere
restaurants
La Francezu
Restaurante aprox. 349 m