Azi
4
- Proprietar
- Comision 0%
Vand teren intravilan
21.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
17.92 €
/ mp
Bistra Mureşului, Judeţul Mureş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren intravilan in Deda Bistra Bistra suprafata 12 arii ,ideala pentru cabana info 07******54
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1642559
Suprafață teren:
1.200 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Bistra Mureșului
- Terenuri de vânzare în Târgu Mureș
- Terenuri de vânzare în Sântana de Mureș
- Terenuri de vânzare în Reghin
- Terenuri de vânzare în Livezeni
- Terenuri de vânzare în Sâncraiu de Mureș
- Terenuri de vânzare în Ungheni
- Terenuri de vânzare în Corunca
- Terenuri de vânzare în Sighișoara
- Terenuri de vânzare în Sângeorgiu de Mureș
- Terenuri de vânzare în Sovata
- Terenuri de vânzare în Bărdești