5 luni în urmă
8
- Agenție
Teren intravilan Breaza 4,000mp cu utilitati. Panorama. Intimitate.
78.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
19.62 €
/ mp
Bezdead, Judeţul Dâmboviţa
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren intravilan Breaza 4,000mp toate utilitatile la poarta. Parcelabil. Panorama superba. Intimitate. Curent, gaze, apa, canalizare, cablu, drum asfaltat la poarta. Terenul este la 12km de Breaza si 18km de Pucioasa, pe strada principala din satul Costisata, comuna Bezdead, la aprox 750m altitudine, cu orientare sud, avand pe nord un deal impadurit. Pe laterale, livada de meri in dreapta si o casa de vacanta a unei familii de medici in stanga. Vis-a-vis s-a mutat recent o familie de avocati. Zona extrem de linistita. Terenul relativ plat, la nivel superior strazii, cu multa intimitate. Casa demolabila. In acest moment, pe teren sunt peste 30 de pruni, 3 nuci mari, gutui, aluni... Terenul este ingradit. Poate fi parcelat in 2-3-4 loturi. Vara, temperatura e cu 3-5 grade sub cea din Bucuresti. coordonate: 4510'12.8N ; 2532'53.1E Distanta: 110 km din Bucuresti, de la Casa Presei Libere, aprox 1 ora 40 min 2 ore, atat pe DN1/A3 prin Ploiesti, cat si prin Targoviste / Pucioasa. Breaza la 12km; Pucioasa la 18km. Accept plata in lei, euro sau criptomonede (Bitcoin / BTC, Ethereum / ETH). Singur proprietar, acte la zi, intabulat. Nu se achita comision sau TVA. Pretul e usor negociabil. 20 eur/mp GRATUIT: ofer echipament de conectare la internet prin satelit Starlink (una din companiile lui Elon Musk), cu abonament pentru un an.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 12 Decembrie 2025
ID anunț: 1542785