RECO . Teren intravilan in Betfia 2180mp .

108.000 €
49.54 € / mp

Betfia, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
2.180 mp

Descriere teren

RECO IMOBILIARE VA OFERA SPRE VANZARE Teren in Betfia ndash; 2180 mp, utilitati, front stradal generos ! Oferim spre vanzare un teren situat in localitatea Betfia, cu o suprafata totala de 2180 mp. Terenul se poate achizitiona atat in intregime, cat si parcelat ndash; fiind disponibile trei parcele: doua parcele de 728 mp si una de 724 mp. Terenul beneficiaza de toate utilitatile: apa, curent electric, gaz si doua retele de canalizare. Are un front stradal generos, cu o deschidere de 50 metri liniari, oferind multiple posibilitati pentru dezvoltare rezidentiala sau investitionala. Pret teren intreg 108.000 Euro negociabil Pret parcela : 36.000 Euro Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, nu ezitati sa ne contactati! Comision cumparator: 0%
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 538560
Suprafață teren: 2.180 mp
Front stradal: 50 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 15003 mp, în Săcădat
115.000 €
Județul Bihor, Săcădat
15.003 mp teren
Pășune
Teren extravilan de 5375 mp, în Cheriu
99.900 €
Județul Bihor, Cheriu
5.375 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 222 mp, în Central
100.000 €
Oradea, Central
222 mp teren
Construcții
Teren de 4680 mp, în Calea Aradului
117.000 €
Oradea, Calea Aradului
4.680 mp teren
Teren de 6000 mp, în Aeroport
106.900 €
Oradea, Aeroport
6.000 mp teren
Teren de 840 mp, în Oncea
99.900 €
Oradea, Oncea