Mai mult de un an
1
- Agenție
Balotesti - Teren intravilan cu toate utilitatile
687.300 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
79 €
/ mp
Baloteşti, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Excelenta prin experienta! Teren Intravilan ndash; Balotesti Suprafata: 8.700 mp (front stradal de 30 metri). Posibilitate extindere: Suprafata poate fi extinsa pana la 20.700 mp, oferind flexibilitate pentru proiecte mai mari. Utilitati: Terenul este dotat cu toate utilitatile necesare (apa, curent, gaz, canalizare) Locatie privilegiata: zona in plina dezvoltare, la doar cativa kilometri de Bucuresti. Accesibilitate excelenta: Proximitate imediata de autostrazile A0 (Centura Bucuresti) si A3 (spre Ploiesti si Brasov), facilitand conexiuni rapide catre capitala si alte orase importante. Potential de Dezvoltare Destinatie: Ideal pentru proiecte rezidentiale (case, vile, ansambluri de locuinte) . Investitie viabila: Cresterea continua a cererii de locuinte si spatii comerciale in zona Balotesti, datorita dezvoltarii infrastructurii si accesului facil la autostrazi. Indicatori urbanistici locuinte: POT 30%, CUT 0.8, P 2 Indicatori urbanistici servicii: POT 50%, CUT 1, H=10m Strada in curs de modernizare, conform Hotarari Consiliului Local Balotesti. Acest teren reprezinta o sansa unica de investitie intr-o zona in plina dezvoltare. Nu ratati aceasta oportunitate! Pentru mai multe informatii sau pentru a programa o vizionare, va stau la dispozitie! ID intern: TET
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1648278
Suprafață teren:
8.700 mp
Front stradal:
30 m
Istoric preț
Puncte de interes
Proprietăți similare