Ieri
4
- Proprietar
- Comision 0%
Particular vand 574m2 teren Balotesti
41.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
71.43 €
/ mp
Baloteşti, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren intravilan in suprafata de 574 mp, situat in Balotesti, pe Strada Margeanului. Terenul are dimensiunile de 29,17 m x 19,77 m, cu o deschidere generoasa de aproximativ 30 m la drumul de acces. Proprietatea este imprejmuita pe doua laturi (o lungime si o latime) si beneficiaza de toate utilitatile necesare in apropiere. Numar carte funciara: 64524. Zona este foarte linistita, cu case deja construite in vecinatate, fiind ideala pentru constructia unei locuinte. Acces rapid catre Therme Bucuresti, Kaufland, Lidl Balotesti si autostrada A3.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 18 Mai 2026
ID anunț: 1625003
Suprafață teren:
574 mp
- Terenuri de vânzare în Corbeanca
- Terenuri de vânzare în Popești-Leordeni
- Terenuri de vânzare în Domnești
- Terenuri de vânzare în Otopeni
- Terenuri de vânzare în Măgurele
- Terenuri de vânzare în Clinceni
- Terenuri de vânzare în Vidra