2 săptămâni în urmă
1
- Agenție
PONTON LAC BALOTESTI
588.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
120 €
/ mp
Baloteşti, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
LACUL BALOTESTI - toate utilitatile Se ofera spre vanzare teren intravilan situat in Balotesti, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces facil si pozitionare excelenta, avand deschidere directa la Lacul Balotesti. Terenul are o suprafata generoasa de 4.900 mp si beneficiaza de o deschidere de aproximativ 30 ml, oferind multiple posibilitati de dezvoltare rezidentiala sau investitionala. Proprietatea dispune si de ponton propriu, un avantaj rar intalnit, care completeaza perfect cadrul natural si potentialul premium al locatiei. Toate utilitatile sunt disponibile la teren: - gaze - curent electric - apa - canalizare Datorita amplasarii excelente si deschiderii catre lac, proprietatea este ideala pentru: - dezvoltare rezidentiala premium - constructie vile / ansamblu rezidential - resedinta privata - proiect recreativ sau investitie pe termen lung Zona Balotesti este foarte cautata datorita accesului rapid catre Bucuresti, DN1 si nordul Capitalei, fiind intr-o continua dezvoltare imobiliara. Pret: 588.000 euro Comision agentie: 3% din pretul de vanzare Pentru detalii suplimentare si programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati. Informatii eficienta energetica:
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1648957
Suprafață teren:
4.900 mp
Front stradal:
30 m
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Balotești
- Terenuri de vânzare în Berceni
- Terenuri de vânzare în Voluntari
- Terenuri de vânzare în Popești-Leordeni
- Terenuri de vânzare în Bragadiru
- Terenuri de vânzare în Snagov
- Terenuri de vânzare în Corbeanca
- Terenuri de vânzare în Domnești