Loturi de teren de vanzare in Bacau, Calea Moldovei, jud. Bacau

61.000 €
130.34 € / mp

Gherăieşti, Bacău

Suprafață teren:
468 mp

Descriere teren

Se ofera spre vanzare, in exclusivitate, un numar de 4 loturi de teren intravilan cu suprafate de 468 mp si de 422 mp, situate in Municipiul Bacau, str. Calea Moldovei, jud. Bacau.Accesul la loturile de teren din/spre str. Calea Moldvei se face pe un drum in cota indiviza, cu latimea de 4 m, pe un traseu in forma de U, conform detaliilor din schita cu Planul de amplasament din galeria de imagini alaturata.Preturile loturilor de teren sunt urmatoarele:-lotul nr. 1 cu sup. de 468 mp are pretul de 150 Euro/mp-lotul nr. 2 cu sup. de 468 mp are pretul de 130 Euro/mp-lotul nr. 3 cu sup. de 422 mp are pretul de 110 Euro/mp-lotul nr. 4 cu sup. de 422 mp are pretul de 110 Euro/mpPretul din anunt este individualizat pentru lotul nr. acelasi pret se vinde si o cota indiviza din terenul cu destinatie de drum de acces la fiecare lot de teren.Loturile de teren au certificat de urbanism de construire de data recenta(2026), functiunea dominanta a zonei fiind locuirea(locuinte individuale cu regim de inaltime maxim P+2), POT max=50%, CUT=0,80(P+1) sau1,20(P+2). Certificatul de urbanism se poate pune la dispozitia celor interesati.Suprafetele, distantele si configuratia loturilor de teren sunt conform schitei cu Planul de amplasament din galeria de imagini alaturata.Principalele utilitati(curent electric, apa si gaz metan) sunt in proximitate, mai exact in punctul de incepere a drumului de acces la locatia respectiva din Calea Moldovei, in vecinatate fiind deja edificate locuinte individuale.Pentru detalii suplimentare relatii la tf. .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1599638
Suprafață teren: 468 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 1498 m
shopping
Selgros
Supermarket/Mall aprox. 1689 m

Proprietăți similare

Teren de 2892 mp, în Mărgineni
57.800 €
Județul Bacău, Mărgineni
2.892 mp teren
Teren intravilan de 6300 mp, în Buciumi
64.900 €
Județul Bacău, Buciumi
6.300 mp teren
Construcții
Teren de 273 mp, în Nord
60.000 €
Bacău, Nord
273 mp teren
Teren de 1200 mp, în Central