Teren de vanzare loc de casa

49.000 €
11.89 € / mp

Exterior Vest, Bacău

Suprafață teren:
4.120 mp

Descriere teren

Teren intravilan in sat Podi? comuna Luncani suprafa?a de aproximativ 4120mp drum asfaltat pana la loca?ie apa ?i curent electric deschidere la drum 25m ID anun?: 1660657957
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1653979
Suprafață teren: 4.120 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 495 mp, în Republicii
52.500 €
Bacău, Republicii
495 mp teren
Teren de 10000 mp, în Ștefan cel Mare
45.000 €
Bacău, Ștefan cel Mare
10.000 mp teren
Teren de 30000 mp, în Exterior Vest
45.000 €
Bacău, Exterior Vest
30.000 mp teren
Teren de 2500 mp, în CFR
50.000 €
Bacău, CFR
2.500 mp teren
Teren de 1260 mp, în Republicii
49.000 €
Bacău, Republicii
1.260 mp teren
Teren de 710 mp, în Calea Bârladului
49.500 €
Bacău, Calea Bârladului
710 mp teren
Teren în Narcisa
53.800 €
Bacău, Narcisa
Teren de 1700 mp, în Central
47.600 €
Bacău, Central
1.700 mp teren
Teren de 1200 mp, în Central
50.000 €
Bacău, Central
1.200 mp teren