Zona Parcul dendrologic - Hemeiusi 1.934 mp

50.000 €
41.67 € / mp

Central, Bacău

Suprafață teren:
1.200 mp

Descriere teren

Agentia imobiliara Bacau va propune spre vanzare un teren in suprafata de 1.200 mp intravilan situat in comuna Hemeiusi zona Parcului Dendrologic; - la cateva minute de de oras; - are deschidere la doua strazi si se poate lotiza pentru constructia mai multor case/vile; - utilitati in zona: gaz, C.E. , apa (hidrofor); - acces facil din strada principala; - pentru o vizionare nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul agentiei din Bacau, str. Nicolae Balcescu nr.5 mezanin (langa magazinul Luceafarul.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650793
Suprafață teren: 1.200 mp
Front stradal: 29 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Hemeius
Mijloace transport aprox. 1187 m
Școală
education
casa
Învățământ aprox. 967 m

Proprietăți similare

Teren de 1704 mp, în Central
51.120 €
Bacău, Central
1.704 mp teren
Teren de 30000 mp, în Exterior Vest
45.000 €
Bacău, Exterior Vest
30.000 mp teren
Teren de 1260 mp, în Republicii
49.000 €
Bacău, Republicii
1.260 mp teren
Teren de 1200 mp, în Central
55.000 €
Bacău, Central
1.200 mp teren
Teren de 710 mp, în Calea Bârladului
49.500 €
Bacău, Calea Bârladului
710 mp teren
Teren de 10000 mp, în Ștefan cel Mare
45.000 €
Bacău, Ștefan cel Mare
10.000 mp teren
Teren în Narcisa
53.800 €
Bacău, Narcisa
Teren de 495 mp, în Republicii
52.500 €
Bacău, Republicii
495 mp teren
Teren de 1700 mp, în Central
47.600 €
Bacău, Central
1.700 mp teren