7 luni în urmă
7
- Agenție
Teren Avram Iancu Jud Alba
22.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
12.33 €
/ mp
Avram Iancu, Judeţul Alba
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren la asfalt cu apa de la retea si curent pe teren.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 16 Martie 2026
ID anunț: 1327465
Suprafață teren:
1.784 mp