Teren 7000mp Arieseni

125.800 €
18.17 € / mp

Arieşeni, Judeţul Alba

Suprafață teren:
6.923 mp

Descriere teren

VESTINVEST EXCLUSIVITATE: Teren in localitatea Arieseni localitate in plina dezvoltare Suprafata terenului: - 6923mp extravilan Front: 11 mp Utilitati: apa curent Pret: 125.800 euro negociabil ID intern: 194 Tel:
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 598655
Suprafață teren: 6.923 mp
Clasificare teren: Extravilan
Front stradal: 12 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Proprietăți similare

Teren de 2220 mp, în Arieșeni
135.000 €
Județul Alba, Arieșeni
2.220 mp teren
Teren de 1050 mp, în Cetate
122.000 €
Alba Iulia, Cetate
1.050 mp teren
Teren de 2688 mp, în Bărăbanț
115.000 €
Județul Alba, Bărăbanț
2.688 mp teren
Teren de 2688 mp, în Bărăbanț
115.000 €
Alba Iulia, Bărăbanț
2.688 mp teren
Teren de 675 mp, în Cetate
115.000 €
Alba Iulia, Cetate
675 mp teren
Teren de 5000 mp, în Sântimbru
125.000 €
Județul Alba, Sântimbru
5.000 mp teren
Teren de 60000 mp, în Vadu Moților
120.000 €
Județul Alba, Vadu Moților
60.000 mp teren
Teren de 5500 mp, în Central
137.500 €
Județul Alba, Sebeș
5.500 mp teren
Teren de 1500 mp, în Partoș
135.000 €
Alba Iulia, Partoș
1.500 mp teren