2 săptămâni în urmă
1
- Agenție
- Comision 0%
Teren de Vanzare Albota Teren cu Poten?ial!
38.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
8.91 €
/ mp
Albota, Judeţul Argeş
Descriere teren
Sesizează o problemă
ID: EXP807. Compania imobiliara iNEX | eXp va propune spre vanzare teren extravilan in suprafa?a de 4.266 mp, situat in Comuna Albota o oportunitate excelenta pentru investi?ie. Pozi?ionat intr-un cadru natural, aerisit ?i lini?tit, terenul beneficiaza de deschidere generoasa ?i acces facil, fiind ideal pentru activita?i agricole, livada, hala u?oara sau achizi?ie strategica pe termen lung. Zona este in dezvoltare, iar extinderea intravilanului cre?te poten?ialul de valorificare in viitor. ? Suprafa?a mare 4.266 mp ? Loca?ie cu acces bun ? Cadru natural, ferit de agita?ie ? Investi?ie cu perspectiva de cre?tere Terenurile cu asemenea suprafa?a ?i pozi?ionare se tranzac?ioneaza rapid. Daca urmari?i o investi?ie sigura, acum este momentul potrivit. Mentioneaza cand ne suni: ID: EXP807 si site-ul unde ati vazut anuntul. Ne puteti suna NON STOP in functie de disponibilitate raspundem la orice ora! - * La achizitionarea imobilului cu credit Noua Casa/imobiliar/ipotecar primiti asistenta GRATUIT la realizarea dosarului bancar. * Nu ne asumam raspunderea pentru greselile de afisare sau erori ale sistemelor informatice, care pot afecta oricare dintre informatiile furnizate. * Informatiile schitele, preturile si imaginile prezentate in acest anunt au scop pur informativ si nu au caracter angajant de orice natura si pot suferi modificari. Id intern: EXP807
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1646316
Suprafață teren:
4.266 mp
Front stradal:
21 m
Istoric preț
Proprietăți similare