Teren de vanzare in Partos

19.000 €
44.29 € / mp

Partoş, Alba Iulia

Suprafață teren:
429 mp

Descriere teren

Blitz, va propune spre vanzare un teren in zona Partos, terenul este intravilan are strada si numar. Apa este langa parcela, curentul la 100 m, iar gazul proprietarul are informatii ca se afla la 30 m. Pentru mai multe detalii va stam la dispozitie! Cod oferta / ID BLITZ: P153294 Id intern: P153294
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 03 Mai 2026 ID anunț: 921326
Suprafață teren: 429 mp
Front stradal: 13 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara
Mijloace transport aprox. 1399 m
transport
Alba Iulia
Mijloace transport aprox. 1612 m
Școală
education
Universitatea 1 Decembrie 1918
Învățământ aprox. 242 m
education
Facultatea de Teologie Ortodoxa
Învățământ aprox. 560 m
education
Grup Scolar Industrie Usoara
Învățământ aprox. 743 m
education
Colegiul Tehnic Apulum
Învățământ aprox. 792 m
Recreere
restaurants
Framm's
Restaurante aprox. 38 m
parks
Gradina Japoneza
Recreere aprox. 95 m
shopping
Magazin
Supermarket/Mall aprox. 957 m
shopping
SPAR
Supermarket/Mall aprox. 1109 m

Proprietăți similare

Teren de 4300 mp, în Vințu de Jos
17.500 €
Județul Alba, Vințu de Jos
4.300 mp teren
Teren de 1090 mp, în Ciugud
18.530 €
Județul Alba, Ciugud
1.090 mp teren
Teren de 1002 mp, în Central
20.000 €
Județul Alba, Cugir
1.002 mp teren
Teren în Central
18.000 €
Județul Alba, Sebeș
Teren de 700 mp, în Central
20.000 €
Județul Alba, Cugir
700 mp teren
Teren de 449 mp, în Micești
18.000 €
Alba Iulia, Micești
449 mp teren