Teren de vanzare Micesti !

92.000 €
35.38 € / mp

Miceşti, Alba Iulia

Suprafață teren:
2.600 mp

Descriere teren

TRIFU IMOBILIARE va propune spre vanzare un teren Intravilan in Alba Iulia cartier Micesti, avand o suprafata de 2600 mp si deschiderea de 21 ml la strada.Utilitatile in fata parcelei. Pretul este negociabil . ID intern: 11256.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1660787
Suprafață teren: 2.600 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala gimnaziala Micesti
Învățământ aprox. 432 m
Recreere
parks
Teren Tenis
Recreere aprox. 1362 m
parks
Teren Fotbal
Recreere aprox. 1746 m

Proprietăți similare

Teren de 1375 mp, în Micești
87.000 €
Alba Iulia, Micești
1.375 mp teren
Teren în Micești
99.000 €
Alba Iulia, Micești
Teren în Micești
100.000 €
Alba Iulia, Micești
Teren de 1375 mp, în Micești
90.000 €
Alba Iulia, Micești
1.375 mp teren
Teren de 2100 mp, în Micești
94.500 €
Alba Iulia, Micești
2.100 mp teren
Teren de 1800 mp, în Micești
93.600 €
Alba Iulia, Micești
1.800 mp teren
Teren de 1020 mp, în Central
89.000 €
Alba Iulia, Central
1.020 mp teren
Teren de 2125 mp, în Bărăbanț
95.600 €
Alba Iulia, Bărăbanț
2.125 mp teren
Teren de 540 mp, în Central
95.000 €
Alba Iulia, Central
540 mp teren