Teren intravilan de vanzare 1375 mp | UTILITATI | MICESTI |

87.000 €
63.27 € / mp

Miceşti, Alba Iulia

Suprafață teren:
1.375 mp

Descriere teren

PRIME Imobiliare Teren intravilan de vanzare | Micesti Va propunem spre vanzare un teren intravilan situat in Micesti, cu o suprafata de 1.375 mp, ideal pentru constructie rezidentiala sau investitie. Caracteristici teren:PUZ aprobatRegim de inaltime maxim permis: P+1+MPOT: 40%Deschidere la drum: 16 mTeren cu forma buna, acces direct la drum Potrivit pentru:casa individuala Avantaje locatie:zona in dezvoltareacces facilpotential bun de valorizareID PROPRIETATE: P902 Pentru detalii suplimentare si programarea unei vizionari, va stam la Imobiliare alegerea corecta pentru investitii sigure.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 25 Aprilie 2026 ID anunț: 1330748
Suprafață teren: 1.375 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala gimnaziala Micesti
Învățământ aprox. 878 m
Recreere
parks
Teren Tenis
Recreere aprox. 294 m
parks
Teren Fotbal
Recreere aprox. 741 m
shopping
Kaufland
Supermarket/Mall aprox. 1841 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 1985 m

Proprietăți similare

Teren de 1375 mp, în Micești
90.000 €
Alba Iulia, Micești
1.375 mp teren
Teren de 2100 mp, în Micești
94.500 €
Alba Iulia, Micești
2.100 mp teren
Teren de 1800 mp, în Micești
93.600 €
Alba Iulia, Micești
1.800 mp teren
Teren de 2000 mp, în Central
89.999 €
Alba Iulia, Central
2.000 mp teren
Teren de 1020 mp, în Central
89.000 €
Alba Iulia, Central
1.020 mp teren
Teren de 2600 mp, în Micești
92.000 €