Teren intravilan cu dubla deschidere zona Cetate

520.000 €
124.82 € / mp

Cetate, Alba Iulia

Suprafață teren:
4.166 mp

Descriere teren

TRIFU IMOBILIARE va propune spre vanzare un teren Intravilan in Alba Iulia - Cetate, reper Smecherii Hills, avand o suprafata de 4166 mp si deschiderea de 12 ml la 2 strada.Pretul este negociabil . ID intern: 10912.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1642090
Suprafață teren: 4.166 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Colegiul Tehnic Apulum
Învățământ aprox. 1543 m
education
Grup Scolar Industrie Usoara
Învățământ aprox. 1605 m
education
Facultatea de Teologie Ortodoxa
Învățământ aprox. 1730 m
education
Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 1853 m
Recreere
parks
Teren Tenis
Recreere aprox. 700 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 981 m
shopping
Magazin
Supermarket/Mall aprox. 1376 m
restaurants
Pizza Erol
Restaurante aprox. 1480 m

Proprietăți similare

Teren de 2600 mp, în Cetate
550.000 €
Alba Iulia, Cetate
2.600 mp teren
Teren de 14591 mp, în Vințu de Jos
510.000 €
Județul Alba, Vințu de Jos
14.591 mp teren
Teren de 2931 mp, în Blaj
499.998 €
Județul Alba, Blaj
2.931 mp teren
Teren de 15853 mp, în Central
565.000 €
Alba Iulia, Central
15.853 mp teren
Teren de 2600 mp, în Cetate
520.000 €
Alba Iulia, Cetate
2.600 mp teren
Teren de 6368 mp, în Cetate
470.000 €
Alba Iulia, Cetate
6.368 mp teren