TEREN INTRAVILAN 1164 MP, utilitati pe teren, 2 fronturi stradale, Val

75.000 €
104.17 € / mp

Central, Alba Iulia

Suprafață teren:
720 mp

Descriere teren

OCAZIE UNICA TEREN INTRAVILAN DE VANZARE IN VALEA POPII 720mp | Utilitati pe teren | 2 fronturi stradale | Zona verde si linistitaPrime Imobiliare va propune un teren de exceptie in zona Valea Popii o alegere perfecta atat pentru investitii sigure, cat si pentru constructia casei tale de vis! Suprafata totala: 720 mp Acces din 2 strazi diferite 2 fronturi stradale Toate utilitatile pe teren: gaz, curent electric, canalizare Zona linistita, cu vedere panoramica si spre padure Inconjurat de multa vegetatie, aer curat, ideal pentru relaxare Pozitionare excelenta, ideala pentru dezvoltatori sau pentru cei care vor liniste, natura si acces facil catre rata aceasta ocazie rara terenurile cu aceste caracteristici sunt din ce in ce mai greu de gasit! Contacteaza acum PRIME IMOBILIARE pentru detalii, vizionari sau oferte personalizate.COD PROPRIETATE: P995
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Aprilie 2026 ID anunț: 1308690
Suprafață teren: 720 mp

Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 1511 m
education
Liceul Sportiv
Învățământ aprox. 1662 m
Recreere
parks
Parcul Dendrologic Alba-Iulia
Recreere aprox. 971 m
shopping
Piata Agro-Industriala
Supermarket/Mall aprox. 1346 m
shopping
Centru comercial Chinezesc
Supermarket/Mall aprox. 1362 m
restaurants
Turkish Kebab
Restaurante aprox. 1541 m

Proprietăți similare

Teren de 885 mp, în Central