Teren de vanzare in Agigea 477 mp, deschidere 24,57 ml, utilitati

37.683 €
79 € / mp

Agigea, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
477 mp

Descriere teren

Agentia Experti Imobiliari va propune spre vanzare un teren intravilan situat in Agigea, intr-o zona linistita si in dezvoltare, ideal pentru constructia unei locuinte, case de vacanta sau investitie imobiliara.Terenul are o suprafata de 477 mp si beneficiaza de o deschidere generoasa de 24,57 ml, oferind multiple posibilitati de construire si compartimentare. Suprafata teren: 477 mp Deschidere: 24,57 ml Utilitati la limita terenului Acte in regula Zona accesibila si cu potential de dezvoltareDaca sunteti in cautarea unui teren in Agigea pentru casa sau investitie, aceasta proprietate reprezinta o oportunitate excelenta.Pentru mai multe informatii despre acest anunt imobiliar sau pentru a programa o vizionare, nu ezitati sa ne contactati. Suntem aici pentru a va ajuta sa gasiti locuinta perfecta pentru stilul dumneavoastra de viata!E.3(P33739)
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1607030
Suprafață teren: 477 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Şcoala Ion Borcea
Învățământ aprox. 830 m
Recreere
restaurants
Tismana
Restaurante aprox. 783 m
parks
Parc
Recreere aprox. 887 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1253 m
shopping
Selgros Lazu
Supermarket/Mall aprox. 1865 m

Proprietăți similare

Teren de 769 mp, în Agigea
36.500 €
Județul Constanța, Agigea
769 mp teren
Teren de 500 mp, în Agigea
40.000 €
Județul Constanța, Agigea
500 mp teren
Teren de 600 mp, în Agigea