Teren extravilan de vanzare

40.000 €
2.67 € / mp

Agigea, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
15.000 mp

Descriere teren

Teren extravilan situat in Agigea, judetul Constanta, in apropierea Canalului DunareMarea Neagra, parcela A161/38, tarla 41, lot 1, cu suprafata totala de 15.000 mp, avand front stradal de 102,64 m si acces la drum pietruit, zona avand acces la electricitate. Terenul se afla la aproximativ 23 km de localitate, fiind specific zonelor extravilane, potrivit pentru activitati agricole (solarii, ferma, zootehnie), depozitare, platforma utilaje sau investitie pe termen lung, nu pentru constructie de locuinte. Vecinatati: Canalul DunareMarea Neagra. Acte in regula: cadastru si intabulare. Pret: 40.000 (negociabil).
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1592741
Suprafață teren: 15.000 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Şcoala Ion Borcea
Învățământ aprox. 191 m
Recreere
restaurants
Tismana
Restaurante aprox. 173 m
parks
Parc
Recreere aprox. 262 m
shopping
Selgros Lazu
Supermarket/Mall aprox. 1342 m
shopping
Dedeman
Supermarket/Mall aprox. 1680 m

Proprietăți similare

Teren de 600 mp, în Agigea
39.000 €
Județul Constanța, Agigea
600 mp teren
Teren de 600 mp, în Agigea
40.000 €
Județul Constanța, Agigea
600 mp teren
Teren de 500 mp, în Agigea
40.000 €
Județul Constanța, Agigea
500 mp teren
Teren de 450 mp, în Agigea
41.000 €
Județul Constanța, Agigea
450 mp teren
Teren de 600 mp, în Agigea
43.500 €
Județul Constanța, Agigea
600 mp teren
Teren de 600 mp, în Agigea
43.500 €
Județul Constanța, Agigea