Afumati - Ilfov, in zona Aqua Queen, vanzare 25.000 mp. teren extravilan

82.000 €
3.28 € / mp

Afumaţi, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
25.000 mp

Descriere teren

AFUMATI, in apropiere de Aqua Queen (Consultech Calipso) vanzare teren extravilan in suprafata totala de 25.000 mp. cu deschidere de 55 ml. Ca locatie mai exact este situat la jumatatea distantei dintre Afumati si Petrachioaia. De mentionat faptul ca zona respectiva este in plina ascensiune, marturie sta constructiile : intreprinderile si depozitele care deja s-au construit in zona . ID anun? : 1776758103
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1488058
Suprafață teren: 25.000 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren în Central
81.900 €
Județul Ilfov, Otopeni
Teren de 1235 mp, în Afumați
85.000 €
Județul Ilfov, Afumați
1.235 mp teren
Teren de 1120 mp, în Central
84.000 €
Județul Ilfov, Măgurele
1.120 mp teren
Teren de 1300 mp, în Central
79.300 €
Județul Ilfov, Măgurele
1.300 mp teren
Teren de 1170 mp, în Corbeanca
75.000 €
Județul Ilfov, Corbeanca
1.170 mp teren
Teren de 1000 mp, în Petrești
80.000 €
Județul Ilfov, Petrești
1.000 mp teren
Teren în Afumați
80.000 €
Județul Ilfov, Afumați
Teren de 1235 mp, în Afumați
85.000 €
Județul Ilfov, Afumați
1.235 mp teren
Teren de 1133 mp, în Afumați
80.000 €
Județul Ilfov, Afumați
1.133 mp teren