Teren de vanzare - 572 m2

28.000 €
48.95 € / mp

Adjud, Judeţul Vrancea

Suprafață teren:
572 mp

Descriere teren

De vanzare teren de 572 m2 pe strada Foisorului, in spatele benzinariei Rompetrol. - curent electric trifazic instalat - front stradal: 24 metri Pret: 28 000 negociabil.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 02 Aprilie 2026 ID anunț: 1407604
Suprafață teren: 572 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 669 m

Proprietăți similare

Teren de 1300 mp, în Central
30.000 €
Județul Vrancea, Adjud
1.300 mp teren
Teren de 26300 mp, în Căiata
26.300 €
Județul Vrancea, Căiata
26.300 mp teren
Teren de 1200 mp, în Exterior Vest
30.000 €
Focșani, Exterior Vest
1.200 mp teren
Teren de 516 mp, în Central
27.500 €
Focșani, Central
516 mp teren
Teren de 2900 mp, în Central
28.000 €
Județul Vrancea, Panciu
2.900 mp teren
Teren de 2500 mp, în Golești
27.500 €
Județul Vrancea, Golești
2.500 mp teren
Teren de 26300 mp, în Căiata
26.300 €
Județul Vrancea, Căiata
26.300 mp teren
Teren de 500 mp, în Câmpineanca
26.500 €
Județul Vrancea, Câmpineanca
500 mp teren
Teren de 1200 mp, în Petrești
30.000 €
Județul Vrancea, Petrești
1.200 mp teren